Medarbejdere

Thomas Marcussen

Klinikleder, cand.psych.aut., klinisk psykolog 

Telefon: 2461 8032
E-mail: thomas.marcussen@rm.dk

Stine Moldt

Cand.psych.aut., klinisk psykolog, specialist og supervisor i psykoterapi

Telefon: 5173 7287
E-mail: stine.moldt@rm.dk

Kirstine Krogh Sørensen

Cand.psych.aut., klinisk psykolog og klinisk koordinator

Telefon: 2361 7109 
E-mail: kikrso@rm.dk

Johan Tapio Vindum Eklund

Cand.psych.aut., klinisk psykolog 

Telefon: 2370 5863 
E-mail: johan.eklund@rm.dk

Mark Egeberg Gregersen

Cand.psych.aut., klinisk psykolog 

Telefon: 5184 7323 
E-mail: mark.gregersen@rm.dk

Marie Drengsgaard Jørgensen

Cand.psych., klinisk psykolog 

Telefon: 2421 2698 
E-mail: marie.joergensen@rm.dk

Anne Fiskaali

Cand.psych., ph.d., forsker

Telefon: 7846 1698
E-mail: anne.fiskaali@rm.dk

Anna Stenbro

Cand.psych., forsker

Telefon: 7846 1698
E-mail: anna.stenbro@rm.dk

Vibeke Weise

Administrativ koordinator, forskningssekretær 

Telefon: 7846 1698
E-mail: vibeke.weise@rm.dk